loading...

DPD eelvormistatud paki saatmine

Spread the love

DPD-ga saate meile saata eelvormistatud pakke PIN-kood-ga, mis muudab Saatja jaoks paki eelvormistatuks (s.t. sihtkohta ega Saaja telefoninumbrit enam pakile märkima ei pea) ning automaadi juures enam paki Saatjana raha välja käima ei pea.

NB! Meilt saad PIN-koodi, millega saata!

NB! DPD puhul on oluline, et Sa ei unustaks automaadis pakisilti välja printida ning seda pakile kleepida.

Kuidas DPD PIN-koodiga pakki saata?

  1. Paki saadetav ese korralikult ära, loe lähemalt selle kohta SIIT ning soovitame käsitsi ka pakikoodi, millega pakki postitad, pakile peale kirjutada. Kui peaks juhtuma, et pakk läheb kaduma või pakisilt tuleb maha, siis info põhjal, mille oled pakile peale kirjutanud, suudab kullerfirma selle tuvastada ja paki uuesti teele suunata.
  2. Mine lähima DPD pakiautomaadi juurde.
  3. Vali ekraanilt „Saada pakk“ –> „Prindi pakisilt QR koodi või PIN-koodiga“

Järgmisena on oluline vajutada kastile „Sisesta PIN-kood“, mis on kuvatud ekraani allosas

  • Pärast PIN-koodi sisestamist kuvab ekraan Sulle Saaja andmed –> vajuta „Jätka“, et printida välja pakisilt –> pakisilt tuleb kindlasti pakile peale kleepida!
  • Skaneeri pakisildil olevat ribakoodi
  • Automaat avab Sulle kapi –> pane pakk kappi –> prindi endale soovi korral kviitung :)PS! Kui selgub, et valitud kapi suurus osutub väikeseks siis saad automaadi juures kapi suuruse suurema vastu vahetada vajutades nupule „Ava suurem kapp“(kapi sulgemine siinkohal rolli ei mängi) ning vahe automaadist kinni maksta. Et selliseid olukordi aga vältida, siis tutvu kapi suurustega (vaata pilti) ning määra toote üles laadimisel juba koheselt korrektne kapi mõõt.

×