loading...

Tellimisinfo

Spread the love

Aitäh, et ostad siinsest e-poest, see aitab parandada otseselt vaegkuuljate elukvaliteeti!

 1. TELLIMUSE TEGEMINE, KAUBA KÄTTESAAMINE, MAKSEVÕIMALUSED
  1.1. Vali e-poest välja soovitud kaubad ja lisa ostukorvi.
  1.2. Kontrolli ostukorvi sisu üle ning vali kohaletoimetamise viis:
  – Tulen ise järele (Vilja 22-73, Võru) 0,05 eurot.
  – Toome Võrus kohale: 2,99 eurot.
  – Toome Põlvas kohale: 3,99 eurot.
  – SmartPOST, saatekulu 3,99 eurot.
  – Omniva pakiautomaat, saatekulu 3,99 eurot.
  – DPD pakiautomaat, saatekulu 3,99 eurot.
  – Muud transpordi võimalused kokkuleppel.
  1.3. Kaubad saadetakse pärast tellimuse kinnitamist teie poolt ankeeti märgitud aadressil või teie poolt valitud pakiautomaati. Üle 37 cm kõrguse ja üle 26 kg kaaluvad tooted on võimalik saada ka kulleriga või võimalus ise kohapeale järgi tulla, aadressil Vilja 22-73, Võru. Kauba saab kätte käest-kätte helistades telefonil +3-7-2-5-2-0-8-7-9-1
  1.4. Palume kliendil kontrollida enne arve tasumist, et arvel esitatud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile.
  1.5 Täida kontaktandmete ankeet (eelnev registreerimine ei ole vajalik). Korduvate ostude tarbeks on võimalik ennast registreerida kliendina, et mitte samu andmeid korduvalt sisestada.
  1.6. Tutvu kasutustingimustega ning tee linnuke ülalolevasse kastikesse (kohustuslik).
  1.7. Peale kauba eest tasumist:
  1.7.1. Saadetakse teile koheselt automaatne e-mail arvega, millelt leiate ostetud kaupade loetelu koos nende maksumusega ning ostu kogusumma.
  1.7.2. Peale tasumist kontrollitakse teie ostu andmed ning pannakse teile kaubad teele 1 – 7 tööpäeva jooksul.
  1.8. Kaubad pannakse teile teele peale ostu eest raha laekumist 1 – 7 tööpäeva jooksul.
  1.9. Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates kliendi poolt tasutud ostusumma tervikuna laekumisest Müüja arvelduskontole.
  1.10. Juhul, kui klient avastab kauba kättesaamisel, et talle on saadetud vale või defektne kaup või kaup ei jõua kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, peab klient kohe ühendust võtma müüja esindajaga kirjutades e-posti aadressil pood(ät)vaegkuuljad.eu või pöördudes, aadressile Vilja 22-73, Võru.
  1.11. Müüja vastutab kliendi poolt ostetud kauba eest selle transportimise jooksul. Kauba kättesaamise hetkest läheb kauba kahjustumise või kadumise risk üle kliendile.
  1.12. Müüja poolt müüdavates seadmetes kasutamiseks vajalikke keskkonnaohtlikke kulumaterjale nagu akusid ja patareisid võetakse tasuta vastu müügikohas. Suuremõõtmelised elektroonikajäätmed tuleks viia sobivasse jäätmete kogumisjaama. Jäätmejaamade asukohad leiab siit. Patareid saab ära anda toidu ja elektroonikapoodide kogumiskastidesse.

 

 1. ÜLDSÄTTED
  2.1. Käesolevat E-poodi haldab ja e-poe toimimise eest vastutab “Kuus IT OÜ”  (edaspidi: Kuulmisabivahendite kulutarvikute e-pood) müügitingimused kehtivad ostmisel e-poest internetiaadressil http://noustaja.vaegkuuljad.eu/pood/. Kauba müüja on Kuus IT OÜ (edaspidi: müüja), aadress Vilja 22-73, Võru 65606, registrikood 12644323, tel +3-7-2-5-2-0-8-7-9-1, e-posti aadress pood(ät)vaegkuujad.eu. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: klient) ja müüja vahel Kuulmisabivahendite kulutarvikute e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
  2.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kuulmisabivahendite kulutarvikute e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  2.3. Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused. Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse kliendi ja müüja õigussuhtele tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi.
  2.4. Kõik e-poes pakkumisel olevad kaubad on laos olemas ja valmis koheseks saatmiseks. Kui lao- või arvestusvea tõttu peaks juhtuma, et kaup ei ole koheselt saadaval, tagastatakse puuduolevale kaubale vastav summa kliendi arveldusarvele. Laoseisu näeb reaalajas.

 

 1. KAUBA HIND
  3.1. Kõik e-poest müüdavate kaupade hinnad on näidatud eurodes.
  3.2. Klient tasub kauba ostmise korral ettemaksuna kauba müügihinna täies ulatuses ning kohaletoimetamise tasu.
  3.3. Kauba hind ja Kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne Kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.
  3.4. Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud Müügilepingust taganeda ning tellitud Kaup jätta üle andmata või teenus osutamata järgnevatel juhtudel: Kaup on laost otsa saanud; Kaupa ei ole võimalik juurde tellida; Kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.

 

 1. PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD
  4.1. Kui ostetud kaubal ilmneb puudus või kui klient pole ostetud teenusega rahul, tuleb võtta müüjaga ühendust telefonil +3-7-2-5-2-0-8-7-9-1 või esitada oma pretensioon kirjalikult, kas e-posti aadressil pood(ät)vaegkuujad.eu või aadressil Vilja 22-73, Võru, 65606.
  4.2. Kaebusesse tuleb märkida kliendi nimi ja kontaktandmed, kaebuse esitamise kuupäev, kaubal või teenusel esinev puudus, ostu tõendav dokument ning omapoolne soovitav lahendus.
  4.3. Eseme lepingutingimustele mittevastavuse korral võib klient tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.
  4.4. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida müüjal ei olnud võimalik mõjutada.
  4.5. Müüja ei vastuta tellitud kauba mittesihipärasest kasutamisest või hoiustamisest tekkinud kahjude eest.
  4.6. Müüja ja kliendi vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse, tarbijavaidluste komisjoni ja/või Tartu Maakohtu poole.

 

 1. LEPINGUST TAGANEMINE JA KAUBA TAGASTAMINE
  5.1. Kuulmisnõustaja e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest   soovi   korral   tagastada   kasutades   taganemisõigust. SmartPOSTi teel tellitud kaupade puhul arvestatakse 14-päevast perioodi alates kauba pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest.
  5.2. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutusjälgedeta.
  5.3. 14-päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud kliendi isiklikke vajadusi arvestades; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud (näiteks kosmeetika, pesu, mähkmed, sukatooted, tallatoed, elektroodid, kõrvaaparaadi otsikud ja patareid).
  5.4. Lepingust taganemiseks esitab klient tagastamise vormi e-posti teel aadressil pood(ät)vaegkuujad.eu või aadressil Vilja 22-73, Võru. Kauba tagastamiseks peab klient täitma tagastamise vormi ning tagastama selle koos kaubaga aadressile Vilja 22, Võru, või Itella SmartPosti / Omniva / DPD  pakiautomaadi kaudu.
  5.5. Tagastamise vormi saab alla laadida siit: TAGASTUS.
  5.6. Tagastamisega kaasnevad transpordikulud kannab klient. Internetipoest tellitud kaupa on kliendil võimalus 14 päeva jooksul saatjale tagastada. Tagastatud kaup saata Omniva Võru Maxima  või Itella Võru Kagukeskus pakiautomaati (Saaja: Kuus IT OÜ, telefon: +3-7-2-5-2-0-8-7-9-1, e-mail: pood(ät)vaegkuuljad.eu).
  5.7. Juhul, kui klient on tagastatavat kaupa rikkunud või kahjustanud tahtlikult või hooletuse tõttu, on müüjal õigus nõuda tekitatud kahju hüvitamist.
  5.8. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arvelduskontole üle hiljemalt 14 päeva jooksul.
×